رک

انواع  رک(نگهدارنده) باطری های ضدزلزله با رنگ ضدخوردگی:

شرکت همند نیرو گسیل، ارایه دهنده کلیه خدمات طراحی، ساخت ونصب انواع رک، کابینت و استندهای نگهدارنده باطریهای صنعتی و نیروگاهی(اسیدی-نیکل کادمیوم) با قابلیت ضد زلزله، ضد لرزش و ضدخوردگی، مقاوم در برابر اسید وقابلیت نصب در شرایط مختلف آب و هوایی می باشد.

تجربه وسابقه طولانی در طراحی، ساخت و نصب رک(نگهدارنده)، کابینت و استندهای باطریهای پروژه های بزرگ کشور و همچنین بهره گیری از کارشناسان و متخصصین کارآمد و باتجربه، شرکت همند نیرو گسیل را قادر به تولید انواع سازه­ های فلزی منطبق با سفارش مشتری نموده است که پس از بازدید از محل پروژه اقدام به تهیه نقشه و مدارک فنی محصولات با ملاحظات مورد نظر کارفرما نموده و پس از تایید نهایی در اسرع وقت اقدام به ساخت، ارسال و نصب رک مینماید.

رک های ساخته شده توسط شرکت همند نیرو گسیل کلیه مراحل آزمایشات کیفیت، استقامت و دوام مواد اولیه و محصولات نهایی را در آزمایشگاه های معتبر کشور طی نموده و نتایج حاصل از آزمایشات مبین کیفیت محصولات ارائه شده می باشد.

گواهی آزمون مقاومت شیمیایی: در این آزمایش محصولات در برابر اثرات خورندگی اسید و باز به شیوه غوطه وری در اسید سولفوریک 30% به مدت 15 روز مورد برسی قرار میگیرند

گواهی آزمون چسبندگی x-cut: آزمون در سه موقعیت انجام شده و دارای استاندارد پوششی در کلاس 5A

گواهی آزمون ضخامت پوشش: شامل انجام آزمون های متالوگرافی – تصاویر میکروسکپی نوری – اندازه گیری ضخامت پوشش فلزی و اکسیدی  

دیدگاه خود را ارسال نمایید