Super User

Super User

حضور شرکت همند نیرو گسیل در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران(روشنایی)

شرکت همند نیرو گسیل در نوزدهمین دوره نمایشگاه بین­ المللی صنعت برق ایران که از تاریخ 9 الی12 آبان ماه 1398 در محل دائمی نمایشگاه­های بین­ المللی تهران برگزار گردید محصولات و خدمات خود را در زمینه روشنایی که به عنوان اولین تجربه در این صنعت بوده را به بازدیدکنندگان عرضه نمود.

 

 

حضور شرکت همند نیرو گسیل در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران

شرکت همند نیرو گسیل به عنوان یکی از معتبرترین تامین­ کنندگان UPS و باتری در نوزدهمین نمایشگاه بین­ المللی صنعت برق ایران که از تاریخ 9 الی12 آبان ماه 1398 در محل دائمی نمایشگاه­های بین­ المللی تهران برگزار گردید حضور به عمل آورده و محصولات و خدمات خود را به مشتریان و همراهان همیشگی خود عرضه نمود.این شرکت در زمینه باتری ،  UPS، شارژر و اینورترهای صنعتی ، خدمات فنی و مهندسی ، پشتیبانی و همچنین تولیدات خود تحت نام HNG که از آخرین دستاوردها در این حوزه بوده است را به مشتریان عرضه نمود.

 

 

دوشنبه, 07 مرداد 1398 12:27

دسته بندی یو پی اس

         

 

         

 

 

دوشنبه, 07 مرداد 1398 11:14

دسته بندی باتری ها

         

 

         

 

        

 

 

         

 

         

دوشنبه, 07 مرداد 1398 09:05

محصولات همند نیرو گسیل

          

 

         

 

        

 

 

         

 


          

دوشنبه, 07 مرداد 1398 08:03

ppp

دوشنبه, 15 بهمن 1397 08:30

فرم همکاری با ما

دوشنبه, 15 بهمن 1397 06:58

درباره همند نیرو گسیل

معرفی شرکت

شرکت همند نیرو گسیل  قریب به 20 سال در زمینه UPS، شارژر، باتری، و ... فعالیت دارد. این شرکت در زمینه UPS نمایندگی GE سوییس و در زمینه باتری نمایندگی انحصاری باتری های Hoppecke آلمان و Leoch چین (تحت لیسانس آمریکا) در ایران و منطقه بوده و افتخار همکاری با شرکت های بزرگ در داخل و خارج کشور را داراست. بخش فنی شرکت که پاسخگوی نیاز مشتریان در زمینه نصب و راه اندازی، مشاوره و خدمات پس از فروش می باشد، افتخار این را دارد که در تمامی سال های گذشته توانسته است رضایت کامل مشتریان را جلب کرده و با اهداف والا و بلند مدت گام موثری در جهت انجام پروژه های صنعتی و نیروگاهی در سطح کشور بردارد و توانسته است کارنامه درخشان را دراین بخش رقم بزند.

صفحه1 از4